E BËN GJITHMONË/ Lori Hoxha po kalon periudhën që të gjitha vajzat e kuptojnë – AlpeGossip
E BËN GJITHMONË/ Lori Hoxha po kalon periudhën që të gjitha vajzat e kuptojnë

E BËN GJITHMONË/ Lori Hoxha po kalon periudhën që të gjitha vajzat e kuptojnë

Trashëgimtarja e Top Chanel, Lori Hoxha prej kohësh nuk po e shohim të jetë aktive në profilin e saj në Instagram. Ajo po bën ditë që nuk publikon asnjë postim, madje as edhe një insta-story, gjë e cila po i bën ndjekësit konfuzë se çfarë mund të ketë për gjithë këtë pasivitet nga ana e saj.

Jemi mësuar ta shohim super aktive,mjafton të themi se në insta-story mund të ishin të radhitura 20 e ndoshta dhe më. Apo postime nga vende të ndryshme ku kalon pushimet, por jo…

Nuk ka asnjë reagim përveçse fotove që dita ditës po kalojnë në arkivë, ose ndryshohet mendja dhe i gjen sërish në profil.  Të jetë kjo një “zhdukje” e mirëmenduar dhe e siguruar ngado nga ana e blogeres së njohur? E themi këtë sepse nuk e “gjejmë” as ne storyt e mikeshave të saj.

Kujtojmë se në disa prej intervistave që ka dhënë është shprehur se ka probleme me ankthin, dhe kur ndeshet me të zgjedh të mos jetë aktive në Instagram dhe kërkon të pushojë. Nëse është e tillë, duhet të themi se është një periudhë qe të gjitha ne vajzat e kalojmë, prandaj nuk do i vëmë fare “faj”.

Postimi i fundit daton që nga data 27 janar, pra duhet të presim që ta shohim këtë muaj, nëse Lori do zgjedhi të “rishfaqet”.

ALPEgossip.al

View this post on Instagram

the moon knows 🌙

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on