NJIHUNI ME “MELANIAN” EUROPIANE/ Gruaja seksi e kryeministrit çek (FOTO) – AlpeGossip
NJIHUNI ME “MELANIAN” EUROPIANE/ Gruaja seksi e kryeministrit çek (FOTO)

NJIHUNI ME “MELANIAN” EUROPIANE/ Gruaja seksi e kryeministrit çek (FOTO)

Gruaja e Kryeministrit të Çekisë është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Madje ajo shpesh herë konsiderohet se “Melania Europiane”.

Monika Babisova, gruaja e kryeministrit çek Andrej Babis u shfaq  në 100-vjetorin e fundit të Luftës së Parë Botërore.

Çekja me origjinë sllovake u shfaq e veshur me një fustan të kuq, me shpatulla të hapura.

Mediat vendase shkruajnë se bukuria e saj është  e njëjtë me zonjën e parë amerikane Melania Trump.

Monika është 43 vjeç, 20 vjet më e re se burri i saj kryeminisër.

Jeta e saj e kushtueshme provokon shumë komente, për të cilat ajo duket se është bërë imune.

“Unë kam shpenzuar gjithmonë shumë para në rroba, dhe që kur Andrej është kryeministër duhet të kujdesem me shumë. Unë nuk e di se sa shpenzoj në gardërobë dhe nuk dua ta di, “tha ajo në një intervistë.