PA KALUAR 24 ORË NGA PREMTIMI/ Kiara ndërron mendje, i “tregon rrugën” Luizit: Vazhdo, mos u afro më kurrë tek unë… – AlpeGossip
PA KALUAR 24 ORË NGA PREMTIMI/ Kiara ndërron mendje, i “tregon rrugën” Luizit: Vazhdo, mos u afro më kurrë tek unë…

PA KALUAR 24 ORË NGA PREMTIMI/ Kiara ndërron mendje, i “tregon rrugën” Luizit: Vazhdo, mos u afro më kurrë tek unë…

Teksa një natë më parë Kiara i ka premtuar Luizit se do ta priste dhe jashtë shtëpisë së Big Brother VIP, duket se ditën e sotme ka ndryshuar mendje.
Në një bisedë në oborr ka qenë Kiara ajo e cila i ka thënë Luizit se kishte ndryshuar mendje dhe se nuk do e priste, duke u shprehur se kishte ndryshuar mendje.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Edhe? Pse erdhe mbrëmë pasi ta thash këtë fjalë dhe the nuk rri dot pa ty.

Luizi: Erdha me ndejt

Kiara: A do vish prapë, pse sa herë të duash ti do vish dhe do ikësh?

Luizi: Kur të dua unë moj pse kush më pengon?

Kiara: Ateherë ke gjithë lirinë e plotë të vazhdosh dhe te mos afrohesh më kurrë tek unë

Luizi: Kurrë? As kur të dalim jashtë?

Kiara: As kur të dalim jashtë

Luizi: Por a ma dhe fjalën, the të pres jashtë

Kiara: Jo në atë moment jo, e ndërrova.

Luizi: Sdo më presësh jashtë?

Kiara: Jo fare sepse nuk i pëlqej fare sjelljet e tua.