“O DASHURIA E JETËS SIME…”/ Venera dhe Lindi festojnë 8 vjetorin e lidhjes së tyre – AlpeGossip
“O DASHURIA E JETËS SIME…”/ Venera dhe Lindi festojnë 8 vjetorin e lidhjes së tyre

“O DASHURIA E JETËS SIME…”/ Venera dhe Lindi festojnë 8 vjetorin e lidhjes së tyre

Duke shkruar historinë e tyre të dashurisë në nota muzikore e tekstet e këngëve që sjellin bashkë, Venera dhe Lindi kanë sjellë për ndjekësit e tyre nota shumë të ëmbla me shumë doza dashurie. Doza të cilat venera i ka treguar edhe në urimin e fundit për 8 vjetorin e lidhjes me Lindin.

“Edhe kohen pas me e kthy
Jo asgje s’kisha ndryshu
M’thuj ca mundet neve me na thy?!
ME E MIRA JONE HALA S’KA ARDH 🧿
GEZUAR 8 VJETORIN,O DASHURIA E JETES [email protected]_islami”, ka shkruar Lumani krah videos me dashurinë e jetës së saj.