SHKËLQEN NË VESHJE TRADICIONALE/ Bashkëshortja e futbollistit shqiptar Granit Xhaka… (FOTO) – AlpeGossip
SHKËLQEN NË VESHJE TRADICIONALE/ Bashkëshortja e futbollistit shqiptar Granit Xhaka… (FOTO)

SHKËLQEN NË VESHJE TRADICIONALE/ Bashkëshortja e futbollistit shqiptar Granit Xhaka… (FOTO)

Bëhet fjalë për Leonita Lekaj ku tashmë për të gjithë ne njihet si bashkëshortja e futbollistit të famshëm, Granit Xhaka. Ylli shqiptare ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë Kampionatit Botëror ‘Russia 2018’, e cila e ka përkrahur burrin e saj.

Bëhet fjalë për Leonita Lekaj ku tashmë për të gjithë ne njihet si bashkëshortja e futbollistit të famshëm, Granit Xhaka.

Ylli shqiptare ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë Kampionatit Botëror ‘Russia 2018’, e cila e ka përkrahur vazhdimisht burrin e saj.

Mirëpo pas kësaj gjarje të rëndësishme, Leonita vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale e cila ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme, duke mos munguar edhe ato më bashkëshortin. Bëhet e ditur se këto ditë ajo gjendet në Kosovë teksa po kalon momente të lumtura me familjen.

Veçse në imazhet e fundit të publikuara në Instagram, Leonita shfaqet me veshje tradicionale kur edhe bën shqiponjën.

Gjithashtu duhet të kujtojmë që ajo dhe Graniti u martuan gjatë verës së kaluar.