Renis Gjoka flet për FIKSIMIN e tij: Dhe unë si gjithë të tjerët kam një vajzë që… (VIDEO) – AlpeGossip
Renis Gjoka flet për FIKSIMIN e tij: Dhe unë si gjithë të tjerët kam një vajzë që… (VIDEO)

Renis Gjoka flet për FIKSIMIN e tij: Dhe unë si gjithë të tjerët kam një vajzë që… (VIDEO)

Renis Gjoka, i ftuar në Wake Up publikoi dhe këngën e tij të re “Superstar”. Klipi flet në fakt për një vazjë dhe i pyetur nga Ori nëse Renisi ka një fiksim në jetë, këngëtari i është përgjigjur:

 

“Çdo njeri ka fiksimet e veta në jetë. Dhe unë si gjithë të tjerët tha ai për një vajzë ri e mendoj. Tema është që ky djali, është ai djali që çfarëdo lloj gjëje që do e arrin. Ajo refuzon gjithë kohës, nuk është kollaj ta bësh për vete. Superstari është vajza”, thotë Renisi.

Renis Gjoka në " Wake Up"

Renis Gjoka: Kam dhe unë fiksimin tim

Gepostet von Wake Up në Top Channel am Freitag, 13. April 2018