DITË E TRISHTË PËR ORIOLA MARASHIN/ Modeles i ndërron jetë njeriu më i dashur në familje (FOTO) – AlpeGossip
DITË E TRISHTË PËR ORIOLA MARASHIN/ Modeles i ndërron jetë njeriu më i dashur në familje (FOTO)

DITË E TRISHTË PËR ORIOLA MARASHIN/ Modeles i ndërron jetë njeriu më i dashur në familje (FOTO)

Disa minuta më parë, modelja Oriola Marashi ka ndarë në rrjete sociale një lajm të hidhur.

Një person shum i dashur për të ka ndërruar sot jetë, humbje që e ka prekur shumë Oriolën.

Ajo ka ndarë në InstaStory një foto me dorën e të moshuarës, teksa tregon se e thërriste “Tetja”.

“Tetja ime”- shkruan Oriola mes lotësh, teksa foton e ka shoqëruar me emojin e një engjëlli.

Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë.