Drake publikoi klipin e këngës “In my feelings”/ Pjesë e tij është edhe kjo këngëtare shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
Drake publikoi klipin e këngës “In my feelings”/ Pjesë e tij është edhe kjo këngëtare shqiptare (VIDEO)

Drake publikoi klipin e këngës “In my feelings”/ Pjesë e tij është edhe kjo këngëtare shqiptare (VIDEO)

Kënga ‘In my feelings’ u bë hit ende pa u publikuar me klip. Njerëzit e kthyen në sfidën Keke’ duke e bërë edge hashtagun më të përdorur. Por tashmë këngëtari kanadez sapo publikoi klipin e ‘In my feelings’ i cili ngjan me një film të shkurtër (8 minuta). Sigurisht nuk mungon kërcimi, ritmi si dhe pjesë e tij janë bërë edhe disa persona që e kanë kërcyer këngën në rrjetet sociale. Pjesë e tyre ëhstë edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa e cila para pak kohësh publikoi një video në Instagramin e saj duke kërcyer ‘In my feelings’ (min 7:38). Ndërsa sot e sheh veten në klipin e Drake. Nuk do të ishte keq edhe një bashkëpunim mes tyre.