E GUXIMSHME/ Reperja e famshme mbulon zonat intime me çantën e shtrenjtë (FOTO) – AlpeGossip
E GUXIMSHME/ Reperja e famshme mbulon zonat intime me çantën e shtrenjtë (FOTO)

E GUXIMSHME/ Reperja e famshme mbulon zonat intime me çantën e shtrenjtë (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Iggy Azalea njihet për natyrën e saj të guximshme dhe nuk është e frikësuar që të bëjë video me lëvizje provokuese.

Ajo ka zgjedhur një mënyrë ndryshe nga herë e tjera për të promovuar albumin e saj të ri “Survive the Summer”.

28-vjeçarja publikoi disa fotografi nudo të vetes duke përdorur një çantë të markës Prada për të mbuluar zonat intime.

Ajo e shoqëroi çantën neon me një palë taka me po të njëjtën ngjyrë. Ndërkohë nuk ka eksperimentuar me ngjyrën e flokëve dhe vijon të jetë besnike e bjondes.

Ka vetëm pak kohë që ka sjellë projektin “Kream” me reperin Tyga, ndërsa pritet që albumi të jetë suksesi i rradhës për të.