EKSPOZON TË PASMET/ Ledina Çelo publikon foto të “nxehta” në pishinë (FOTO) – AlpeGossip
EKSPOZON TË PASMET/ Ledina Çelo publikon foto të “nxehta” në pishinë (FOTO)

EKSPOZON TË PASMET/ Ledina Çelo publikon foto të “nxehta” në pishinë (FOTO)

Këngëtarja Ledina Çelo është shkëputur prej disa vitesh nga skena muzikore dhe nga Shqipëria.

Por herë pas here bëhet pjesë e mediave rozë për shak të postimeve apo fotografive seksuale që publikon.

Ledina prej disa javësh është kthyer në shqipëri për të kaluar pushimet,ditën e sotme ka postuar disa foto ku nxjerr në oah të pasmet.

Këngëtarja duket shum seksi  dhe “HOT” me bikinit ngjyrë vishnje.