“MIRËNJOHËS PËR KUJTIMET E PAÇMUESHME”/ Vin Diesel nuk harron asnjëherë të kujtojë mikun e tij të ndjerë (FOTO) – AlpeGossip
“MIRËNJOHËS PËR KUJTIMET E PAÇMUESHME”/ Vin Diesel nuk harron asnjëherë të kujtojë mikun e tij të ndjerë (FOTO)

“MIRËNJOHËS PËR KUJTIMET E PAÇMUESHME”/ Vin Diesel nuk harron asnjëherë të kujtojë mikun e tij të ndjerë (FOTO)

Saga e ‘The fast and Furios’ ka vazhduar pa Paul Walker, pas asksidentit tragjik në vitin 2013 ku aktori humbi jetën në moshën 40-vjeçare. Megjithatë kolegu dhe miku i tij Vin Diesel e kujton herë pas here duke kthyer pas kohën dhe kujtimet me të. Aktori i famshëm publikoi së fundmi një foto në rrjetet e tij sociale me Walker dhe mbi të shkruajti: “Mirënjohës për kujtimet e paçmueshme gjithmonë”.

Paul Walker, i cili luajti në rolin e Brian O’Coner humbi jetën në një aksident automobilistik në Kaliforni. Që prej atëherë Diesel gjithmonë ka shkruar për të dhe ka treguar për mungesën e madhe të Walker në jetën e tij.