EDHE LEDRI SYNON TREGUN NDËRKOMBËTAR/ Bashkëpunon me dy reperët e famshëm (FOTO) – AlpeGossip
EDHE LEDRI SYNON TREGUN NDËRKOMBËTAR/ Bashkëpunon me dy reperët e famshëm (FOTO)

EDHE LEDRI SYNON TREGUN NDËRKOMBËTAR/ Bashkëpunon me dy reperët e famshëm (FOTO)

Ledri Vula është njëri nga reperët më të lakmuar në tregune muzikës.
Ai këtë verë ka sjell projekte dhe bashkëpunime tejet të pëlqyera që u mirëpritën nga publiku.

Ledri ka paralajmëruar bashkëpunimin e radhës ku vjen me dy reperët e famshëm, Eaz dhe Xen që nuk ka dyshim se me këtë projekt synon tregun e huaj.

“Nasty girl” apo ‘Vajzë e keqe’, mban titullin kënga e re e tij e që pritet të publikohet së shpejti.

Theksojmë se reperi Vula ka mahnitur publikun shqiptar me performancat e tij të shumta në vende të ndryshme.