PUTHI NË BUZË VAJZËN E TIJ/ Robert Berisha nuk ka “frikë” ta tregojë publikisht (FOTO) – AlpeGossip
PUTHI NË BUZË VAJZËN E TIJ/ Robert Berisha nuk ka “frikë” ta tregojë publikisht (FOTO)

PUTHI NË BUZË VAJZËN E TIJ/ Robert Berisha nuk ka “frikë” ta tregojë publikisht (FOTO)

Një nga veprimet që kritikohet më shumë te prindërit është puthja në buzë e fëmijës.

Ndërsa shumë të famshëm kanë dëshmuar se e bëjnë një gjë të tillë, ndjekësit e tyre kanë reaguar të revoltuar duke u shprehur kundër këtij gjesti.

Dhe Robert Berisha është në grupin e atyre personave që e puth në buzë vogëlushen e tij dhe këtë nuk ka frikë t’ia tregojë botës.

Pasditen e kësaj të diele, ai postoi një foto duke puthur vajzën 3-vjeçare Renee, ndërsa shkroi: “Gjithçkaja ime”.

Babë e bijë shfaqen të veshur sportivë, me atlete, teksa pozojnë të përqafuar.