“DO MA GJESH NJË BURRË AMERIKAN?” Kejvina kërkon ndihmë nga modelja e njohur shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
“DO MA GJESH NJË BURRË AMERIKAN?” Kejvina kërkon ndihmë nga modelja e njohur shqiptare (VIDEO)

“DO MA GJESH NJË BURRË AMERIKAN?” Kejvina kërkon ndihmë nga modelja e njohur shqiptare (VIDEO)

Në puntatën e ardhshme të emisionit “Xing me Ermalin ” do të jetë e ftuar modelja e njohur shqiptare Emina Çunmulaj e cila banon në Amerikë.

Velina e emisionit, Kejvina Kthjella ka “përfituar” nga rasti t’i kërkojë  një burrë amerikan.

A do e ndihmojë Emina?

View this post on Instagram

Emina dhe Kejvina😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on