“JAM MUNDUAR…”/ Altin Shira shpërthen në lot për djalin që ka larg: U bë 2 vite e gjysmë që ka ikur… – AlpeGossip
“JAM MUNDUAR…”/ Altin Shira shpërthen në lot për djalin që ka larg: U bë 2 vite e gjysmë që ka ikur…

“JAM MUNDUAR…”/ Altin Shira shpërthen në lot për djalin që ka larg: U bë 2 vite e gjysmë që ka ikur…

ltin Shira ishte i ftuar sot në “S’e luan Topi”, ku ka bërë si rrallëherë një rrëfim për jetën dhe familjen e tij. Këngëtari shumë i dashur për publikun u përlot teksa rrëfeu se i mungon djali që ka në Amerikë. Altini tregoi se prej 2 vitesh e gjysmë djali jeton atje dhe ka ndërtuar familjen e tij.

“U bë gati 2 vite e gjysmë që ka ikur në Amerikë. Kështu është jeta. Shyqyr që është mirë atje ku është. Ka dhe një bashkëshorte shumë të mirë që e përshëndes. Djalë i mrekullueshëm. Jam munduar të jem baba i mirë me të dy djemtë. Jam munduar t’i edukoj në mënyrën më perfekte”, tha mes lotësh Altini pasi mori një videomesazh nga djali.

Altin Shira shpërthen në lot për djalin që ka larg: U