Moderatorja e njohur AKLETA VEJSIU shijon fundjavën: Ja si e nis ditën ajo (FOTO) – AlpeGossip
Moderatorja e njohur AKLETA VEJSIU shijon fundjavën: Ja si e nis ditën ajo (FOTO)

Moderatorja e njohur AKLETA VEJSIU shijon fundjavën: Ja si e nis ditën ajo (FOTO)

Alketa Vejsiu është një ndër emrat më të suksesshëm të ekranit.

Së fundi, ajo është e angazhuar në drejtimin e emisionit “Në kurthin e Piter Pan”.

Meqë është vikend, dita e sotme për Alketën ka nisur vonë dhe atë pamje nga natyra në ditën me diell.

E veshur me pizhama, moderatorja dukej e freskët pa pikë grimi në fytyrë, Alketa pranoi komente pozitive nga ndjekësit.

Ajo është në mesin e fytyrave publike që arrijnë jetën e tyre ta mbajnë larg vëmendjes së medieve

 

sit on the rooftop and talk to the stars tonight… #dreamers

A post shared by TV & EVENT DESIGN & PRODUCTION (@alketavejsiu) on