Tmerr për këngëtaren e famshme, përndiqet nga fansi dhe kërcënohet për vdekje – AlpeGossip
Tmerr për këngëtaren e famshme, përndiqet nga fansi dhe kërcënohet për vdekje

Tmerr për këngëtaren e famshme, përndiqet nga fansi dhe kërcënohet për vdekje

Nuk kanë qënë të pakta rastet kur yjet botërorë janë kthyer në fiksime për fansat e tyre, aq sa situata është bërë e rrezikshme.

Një situatë të tillë ka përjetuar këngëtarja e famshme Taylor Swift e cila për muaj me radhë ka marrë mesazhe kërcënuese nga një fans i saj. Mësohet se mesazhet përmbanin kërcënime për vdekje.

Por 40 vjeçari Andrew Hoover, nuk është mjaftuar me kaq. Pasi ka kërcënuar se do vriste këngëtaren, ka kërcënuar se do të vriste dhe familjen e saj.

Letrat e mbushura me kërcënime për këngëtaren kanë bërë që autoritetet përkatëse të Los Angeles të nisin hetimet mbi Andreë Hoover për të parë nëse ai ka probleme psikologjike. Gjithçka ka ndodhur pasi 40-vjeçari në vitin 2016 nuk ka arritur të futet në një koncert të Taylor.