“ZHURMA” E “BIG BROTHER VIP” MBËRRIN DERI NË ITALI/ Banderola për Luizin shfaqet në stadiumin San Siro (VIDEO) – AlpeGossip
“ZHURMA” E “BIG BROTHER VIP” MBËRRIN DERI NË ITALI/ Banderola për Luizin shfaqet në stadiumin San Siro (VIDEO)

“ZHURMA” E “BIG BROTHER VIP” MBËRRIN DERI NË ITALI/ Banderola për Luizin shfaqet në stadiumin San Siro (VIDEO)

Luizi është banori më i komentuar në shtëpinë e Big Brother VIP.

Publiku është afeksionuar shumë me lojën e këngëtarit, duke e kthyer në personazhin e momentit. Së fundmi, në rrjetet sociale ka qarkulluar një video, ku shihet se një poster për të është shfaqur edhe në stadiumin “San Siro”, në Milano, Itali.

Gjithçka ka ndodhur gjatë derbit të djeshëm mes Interit dhe Milanit, ku duket se tifozët shqiptarë, përveç skuadrës së tyre kishin zgjedhur të mbështesnin dhe Luizin.

 

OO