PUTHJA E TYRE BËRI BUJË NË MEDIA/ Ja çfarë bëjnë tani Roza Lati dhe Fero (FOTO) – AlpeGossip
PUTHJA E TYRE BËRI BUJË NË MEDIA/ Ja çfarë bëjnë tani Roza Lati dhe Fero (FOTO)

PUTHJA E TYRE BËRI BUJË NË MEDIA/ Ja çfarë bëjnë tani Roza Lati dhe Fero (FOTO)

Roza Lati është njëra nga prezantueset më simpatike shqiptare.

Ajo po ecën mjaft mirë me emisionin e saj e vazhdon të sjellë puntata argëtuese dhe të ftuar interesantë.

Muaj më parë, reperi nga Gjilani, Fero ishte i ftuar në një intervistë tek Lati e  puthja e tyre bëri bujë të madhe në media.

Më pas dyshja u komentuan shumë nga publiku duke thënë se diçka po ndodh mes tyre, megjithatë ata vazhdojnë të kenë një shoqëri mjaft të mirë.

Roza tashmë në Instagram, ndau një foto ku duket se është takuar me Feron e shfaqen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Mbase reperi do jetë prapë i ftuar tek ajo ose mund të jetë  një takim miqësor i tyre…