”Shtatzënë për herë të dytë”, Rudina Dembacaj ju tregon barkun: Për kishë të Laçit… (FOTO) – AlpeGossip
”Shtatzënë për herë të dytë”, Rudina Dembacaj ju tregon barkun: Për kishë të Laçit… (FOTO)

”Shtatzënë për herë të dytë”, Rudina Dembacaj ju tregon barkun: Për kishë të Laçit… (FOTO)

Aktorja shumë e dashur për publikun të cilën e shohim çdo të hënë “Në kurthin e Piter Pan”, Rudina Dembacaj sot i bëri një surprizë bashkëshortit të saj që feston ditëlindjen, surprizë që u komentua shumë në media.

Surpriza konsistonte në një tortë ku ishin vendosur dy kukulla ‘babë e bir’ dhe aktorja shkruante në postim: “Me një djalë jeta ime”.

Kaq u desh që portalet sot të pushtohen nga lajmi se Rudina është shtatzënë për herë të dytë e po pret një djalë.

Pak orë më vonë ka reaguar vetë aktorja e cila i ka hedhur poshtë këto thashetheme duke postuar një foto ku tregon barkun e sheshtë nga palestra dhe shkruan: “Për kishë të Laçit nuk jam me barrë”.