Na paska SHPËTUAR! Dy moderatorët e “Top-Channel” qenkan të lidhur?! Kjo VIDEO tregon gjithçka – AlpeGossip
Na paska SHPËTUAR! Dy moderatorët e “Top-Channel” qenkan të lidhur?! Kjo VIDEO tregon gjithçka

Na paska SHPËTUAR! Dy moderatorët e “Top-Channel” qenkan të lidhur?! Kjo VIDEO tregon gjithçka

Prezantuesi i njohur Kelvi Kadili ju ka thyer zemrën shumë vajzave pasi ka treguar se është shumë i dashuruar dhe mjaft i lumtur.
Këtë e ka treguar vetë Kelvi, i cili mbrëmjen e djeshme ka qenë duke u argëtuar në një ndër clube-t e Tiranës, i shoqëruar nga një vajzë bjonde.

Ai ka shpërndarë në Insta Story një video duke u puthur me vajzën e panjohur dhe përbri saj shkruan:

Ja pra”.

Në fakt partnerja e tij nuk është emër i panjohur për publikun shqiptare, pasi edhe ajo është drejtuese e një prej emisioneve në TCH.

Bëhet fjalë për Liesa Haxhiasllanin, bionden bukuroshe që prezanton “Select”.

Më herët ata kanë qenë të dy të ftuar në një emision në Top Albania Radio ku Kelvi ka thënë se për karrierën është do të bënte gjithçka, madje edhe të shkonte në shtrat me një njeri të seksit të njëjtë.

Nuk dihet sa seriozisht e ka dyshja, por Kelvi i ka dedikuar Liesës një tatuazh në kyçin e dorës, ku ajo e ka puthur për herë të parë.