Pasi ÇMENDI rrjetin me bikini nga Spanja, zbulohet personi me kë po i kalon pushimet Alesia Bami (FOTO) – AlpeGossip
Pasi ÇMENDI rrjetin me bikini nga Spanja, zbulohet personi me kë po i kalon pushimet Alesia Bami (FOTO)

Pasi ÇMENDI rrjetin me bikini nga Spanja, zbulohet personi me kë po i kalon pushimet Alesia Bami (FOTO)

Modelja e njohur dhe velina e “Stop”, Alesia Bami tërheq gjithnjë vëmendjen e mediave me fotot provokuese që poston në rrjete sociale ku nuk ngurron të ekspozojë trupin me forma bombastike.

Ditën e djeshme Alesia u nis për në Barcelonë, ku po kalon pushimet.

Ajo ka postuar sot një foto që po çmend rrjetin, ku shfaqet me bikini pranë pishinës.

Kaq është dashur që të aludohet edhe mbi personin që ja ka bërë foton duke nisur thashethemet se Alesia ndodhet atje me të dashurin.

Megjithatë me një postim në Instastory, modelja ka zbuluar se pushimet po i kalon me shoqe të cilën e fotografon të hipur mbi një shkallë.