STILI UNIK/ Alketa Vejsiu “harron” fustanet! Ja TRENDI i ri që zgjedh moderatorja – AlpeGossip
STILI UNIK/ Alketa Vejsiu “harron” fustanet! Ja TRENDI i ri që zgjedh moderatorja

STILI UNIK/ Alketa Vejsiu “harron” fustanet! Ja TRENDI i ri që zgjedh moderatorja

Alketa Vejsiu kujdeset që të shkëlqejë kudo që është e pranishme. Pas një sërë fustanesh të shumë përfolur në festivalin e 58 të këngës dhe paraqitjes së saj me dy fustanet marramëndës në Sanremo, prezantuesja duket se është fiksuar me xhaketat.

Në më shumë se tre raste e kemi parë teksa ka pozuar nëpër emisione apo në takime të ndryshme të ketë gjithmonë të veshur një kostum, por ajo që bie më tepër në sy është xhaketa, e cila i rri për mrekulli.

Më poshtë do të shihni disa nga rastet kur Alketa ka zgjedhur të veshi një xhaketë, e cila po ndodh shumë shpesh kohët e fundit. ALPEgossip.al

 

 

View this post on Instagram

Grazie Italia! La fratellanza degli Italiani l’abbiamo sentita, ci siamo comossi e vi siamo grati! @lcuccarini @albertomatano @vitaindiretta @raiunoofficial GRAZIE🙏 Grazie di avermi concesso di parlare in Albanese anche per gli 600.000 imigiratti del mio paese che fanno parte delle vostre communita lavorative che amano l’Italia come voi ( voi avete ricambiato)! Un saluto sentito per i miei conazionali albanesi che sofrono in dolore questa tragedia della natura! Grazie anche di avermi aperta una finestra per sensibilizzare tutti per donare anche 50 centesimi per le 20.000 famiglie senza casa che pregano soto il cielo aperto! —————— Ne mes te dhimbjes jam e lumtur qe ne Go Fund me @arberhajdari arriti ne 24 ore te grumbulloje me ndihmen e te gjitheve afro 1 milion euro, nje simbol solidariteti i jashtezakonshem qe deshmon lidhjen e forte te shqiponjave neper bote! Fola shqip ne Rai Uno, me lajmeruan dje ne 22.00 ne mbremje, u nisa sot ne mengjes pas 48 oresh pa gjume per te respektuar Solidaritetin dhe shembullin e popujve qe duhen! Mund tja nisim nga e para, me dhimbjen e thelle te asaj qe iku, dhe shpresen e asaj qe mund te shpetohet! Ndihma ime nuk do te mungoje per familjet! Jam e lumtur qe kam mundesi te bej dicka te mire edhe pse ndihem e pafuqishme perballe Zotit! Faleminderit @lcuccarini @albertomatano @vitaindiretta @raiunofficiall Zoti e bekofte Shqiperine!

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on