NOIZY NUK I FLET ME GOJË/ Djemtë e OTR nuk i rezistojnë dot Oriolës (FOTO) – AlpeGossip
NOIZY NUK I FLET ME GOJË/  Djemtë e OTR nuk i rezistojnë dot Oriolës (FOTO)

NOIZY NUK I FLET ME GOJË/ Djemtë e OTR nuk i rezistojnë dot Oriolës (FOTO)

Disa javë më parë në media bëri bujë lajmi se modelja e njohur Oriola Marashi dhe reperi Noizy për shkak të një mosmarrëveshje i kishin dhënë fund miqësisë së tyre dhe Oriola ishte larguar nga labeli OTR, me të cilin u tha se do sillte disa këngë.

Dyshja nuk e ndjek më njëri-tjetrin në ‘Instagram’ gjë që ka ngritur dyshimet se sherri mes tyre ka qenë i madh. Megjithatë, ndryshe nga Noizy pjesëtarët e tjerë të OTR kanë treguar së fundmi se vazhdojnë ruajnë ende raporte me modelen e njohur.

Oriola ka publikuar në profilin e saj një foto ku shihet në Venecia dhe djemtë e OTR nuk i kanë rezistuar dot dhe e kanë mbushur me komplimente duke e quajtur atë mbretëreshë.