MUST-I MË I ÇMENDUR/ Kostumi që shkëlqen në errësirë “ka tërbuar” këto femra të showbizit – AlpeGossip
MUST-I MË I ÇMENDUR/ Kostumi që shkëlqen në errësirë “ka tërbuar” këto femra të showbizit

MUST-I MË I ÇMENDUR/ Kostumi që shkëlqen në errësirë “ka tërbuar” këto femra të showbizit

Veshjet neon  dhe jo me ngjyra të ndezura  por ato  vërtet “neon” janë trendi i momentit. E kemi fjalën për kostumet e shnditshme  të cilat janë duke u kthyer në qendër të vëmendjes dhe në të preferurat e vajzave.

Pas vip-eve të huaja dhe femrat e  showbizit shqiptar guxuan duke zgjedhur një kostum aspak të zakonshëm për koncerte apo dhe në përditshmërinë.

Këto kostume po bëhen virale kudo dhe shumë shpejkt pa diskutim do jenë must-i më i çmendur që njerëzit do ta provojnE prandaj mos nguroni ta kEni një të tillë garderobën tuaj.

Elita Rudi

View this post on Instagram

@labelnue 💡

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Tayna 

Dhurata Dora