“UNË NUK NDËRHYJ SEPSE…”/ Kristi merr telefonatë nga Roberti brenda BB: Fola me produksionin dhe… – AlpeGossip
“UNË NUK NDËRHYJ SEPSE…”/ Kristi merr telefonatë nga Roberti brenda BB: Fola me produksionin dhe…

“UNË NUK NDËRHYJ SEPSE…”/ Kristi merr telefonatë nga Roberti brenda BB: Fola me produksionin dhe…

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të komunikojnë me familjarët. Kristi ka marrë telefonatë nga i ati Roberti, i cili e ka siguruar që janë të sigurt brenda shtëpisë pasi ka folur me produksionin.

Kristi merr telefonatë nga Roberti brenda BB: Fola me produksionin dhe...

Pjesë nga biseda:

Roberti: Ça mendon do e vazhdosh?

Kristi: Po dua ta vazhdoj, nuk dua të influencohem nga ajo ngjarje

Roberti: Unë nuk të ndërhyj sepse në fund të fundit ne e kemi bërë detyrën tonë, të kemi edukuar të kemi bërë të zotin të marrësh vendimet e tua, nuk mund të bëhem roja jote, kemi besim absolut. Me produksionin kam folur dhe nuk ka ndonjë problem me Big Brother-in. Ti merr vendimin tënd.