Komentuesi dyshon se ka bërë gjoksin operacion, Beatrix Ramosaj nuk i’a kursen, i kthen përgjigje duke i…(FOTO) – AlpeGossip
Komentuesi dyshon se ka bërë gjoksin operacion, Beatrix Ramosaj nuk i’a kursen, i kthen përgjigje duke i…(FOTO)

Komentuesi dyshon se ka bërë gjoksin operacion, Beatrix Ramosaj nuk i’a kursen, i kthen përgjigje duke i…(FOTO)

Në botën e showbizz-it, ka nga ata personazhe që e pranojnë se kanë bërë operacione plastike për tu dukur më mirë por ka edhe nga ata që nëna natyrë i ka falur luksin e të qenit seksi.

Një personazh që i ka të gjitha të mirat si në talentin vokal edhe në format fizike është edhe këngëtarja Beatrix Ramosaj.

Natyrale dhe me super forma por ja që ka edhe nga ata që dyshojnë pa fund.

Një komentues ka patur dyshime për këngëtaren duke i shkruar: “E ke rrit gjoksin apo push up? Yll fare”.

“Ja ta pyes pak mamin dhe të them”, i është përgjigjur Beatrix Ramosaj komentuesit duke e bërë të heshtë me një përgjigje ironike si kjo.

Dyshimi është i mirë por brenda normave, ky rast e tregon më së miri.