“SHPËRTHEN E INATSOUR”/ “Nigjo seee…”, kë po kërcënon tani Almeda Abazi? (FOTO) – AlpeGossip
“SHPËRTHEN E INATSOUR”/ “Nigjo seee…”, kë po kërcënon tani Almeda Abazi? (FOTO)

“SHPËRTHEN E INATSOUR”/ “Nigjo seee…”, kë po kërcënon tani Almeda Abazi? (FOTO)

Mes Turqisë dhe Tiranës dhe shumë e ngarkuar me aktivitetet e shumta me në krye “Dancing With the Stars”, Almeda Abazi na ka treguar se vazhdon ta ruajë shkëlqimin e saj rrezatues.

Ka raste kur vajzat e showbizz-it nuk i kursejnë shakatë dhe vendosin ti zbavisin edhe pak fansat me postimet në Insta.

Një të tillë e ka bërë edhe ish-missi ku teksa shfaqet me një shpat që me shumë gjasa është lodër ka shkruar si mbishkrim të videos: “Nigjo seeee…”

Kini kujdes kur flet Almeda Abazi! Edhe vajzat e ëmbla si bukuroshja në fjalë dinë si të “kërcënojnë”.