E SHOQËRUAR NGA DJ GEEK/ Ja ku po i kalon pushimet Dafina Zeqiri (FOTOT) – AlpeGossip
E SHOQËRUAR NGA DJ GEEK/ Ja ku po i kalon pushimet Dafina Zeqiri (FOTOT)

E SHOQËRUAR NGA DJ GEEK/ Ja ku po i kalon pushimet Dafina Zeqiri (FOTOT)

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka nisur pushimet verore, pak ditë pasi publikoi bashkëpunimin me Cricket dhe Muma.

Zeqiri ka zgjedhur Turqinë si destinacion për pushime dhe po shoqërohet nga i dashur i saj, Dj Geek.

Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, ku shfaqet tepër tërheqëse, por nuk ka harruar të publikojë edhe foton e të dashurit!