HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Këto karakteristika e bëjnë Kidën një "shigjetare" tipike dhe ne nuk e prisnim - AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Këto karakteristika e bëjnë Kidën një “shigjetare” tipike dhe ne nuk e prisnim

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Këto karakteristika e bëjnë Kidën një “shigjetare” tipike dhe ne nuk e prisnim

Orhidea Latifi ose  siç njihet me emrin e artit Kida  dhe pse në një moshë të vogël ajo cilësohhet si një ndër këngëtarte më t mira dhe gjithmonë këngët e saj kthehen në hite.

Kida del rrallë nëpër intervista prandaj jo të gjithë e dime se i përket “Shigjetarit” në horoskop dhe janë disa karakteristika të cilat na bindin.

Zakonisht “Shigjetarët”  janë të buzëqeshur dhe shpesh jenë në gjendje të mirë dhe pse e shohim jo shpesh në ekranë Kida di të reflektoj gjithmonë pozitivitet kur ndodhet në skenë, shoqërine apo emision.

View this post on Instagram

Thank you! Blessed

A post shared by KIDA (@kida) on

 

Kida si një “Shigjetare”  dallohet për  tipin sportiv, ka një energji të jashtëzakonshme dhe  i do udhëtimet,madje ajo shpesh shihet me e shoqëruar nga  kolegët e saj.

View this post on Instagram

Real Life @klosetenvy 💜

A post shared by KIDA (@kida) on

Dhe nëse do ta përshkruanim Kidën me tre fjali si një Shigjetare është: Energjike, e qeshur, e dashur, por edhe pak qejflije.

AlpeNews.al