NUK E PRANOJNË LIDHJEN/ Por ky detaj nxjerr zbuluar Erën dhe këngëtarin e famshëm (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NUK E PRANOJNË LIDHJEN/ Por ky detaj nxjerr zbuluar Erën dhe këngëtarin e famshëm (FOTO+VIDEO)

NUK E PRANOJNË LIDHJEN/ Por ky detaj nxjerr zbuluar Erën dhe këngëtarin e famshëm (FOTO+VIDEO)

Që pasi i dha fund romancës me Faton Shoshin,jeta private e këngëtares Era Istrefi ka qenë në vëmendje të mediave. Disa muaj më parë u përfol se ajo është në një lidhje dashurie me këngëtarin e njohur britanik Julian Perretta.

Ata ishin parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit dhe gjithashtu komentet ngacmuese të këngëtarit nuk kanë munguar në postimet e Erës. Së fundmi, bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto ku shihet duke ekspozuar format perfekte trupore.

Një vëmendje të madhe ka marrë komenti i këngëtarit Perretta, i cili i ka lënë një dedikim shumë romantik këngëtares. “Përgjithmonë”, i ka shkruar ai duke e shoqëruar me një zemër dhe Era i ka kthyer përgjigje duke i thënë “dhe përgjithmonë” duke ngritur kështu dyshimet se ata janë vërtetë në një lidhje.