AKTORE E LINDUR/ Pamja e Xhensilës duke luajtur në skeçet e Besit nuk duhet humbur (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
AKTORE E LINDUR/ Pamja e Xhensilës duke luajtur në skeçet e Besit nuk duhet humbur (FOTO+VIDEO)

AKTORE E LINDUR/ Pamja e Xhensilës duke luajtur në skeçet e Besit nuk duhet humbur (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja shumë e njohur, Xhensila Myrtezaj, prej vitesh ka sjell një sërë hitesh të cilat janë pëlqyer dhe dëgjuar gjatë nga publiku. Mirëpo, siç duket ajo nuk është e talentuar vetëm në muzikë, por edhe në aktrim.

Bukuroshja brune ka marrë së fundmi pjesë në një nga skeçet e bashkëshortit të saj, Bes Kallakut dhe ka shkrirë së qeshuri ndjekësit me imitimin e saj. Në një video të shpërndarë nga ana e Besit, Xhensila shihet duke bërë rolin e malësores.

“Xhensila Myrtezaj, Drenusha nga malësia”, ka shkruar Besi pranë videos që është pëlqyer dhe ka shkaktuar të qeshura pa fund tek ndjekësit.