Vajza e Majlinda Bregut bën FOTO, por shikoni si ngacmohet nga djemtë e rrugëve të Francës – AlpeGossip
Vajza e Majlinda Bregut bën FOTO, por shikoni si ngacmohet nga djemtë e rrugëve të Francës

Vajza e Majlinda Bregut bën FOTO, por shikoni si ngacmohet nga djemtë e rrugëve të Francës

Kejda Ajazi është një nga emrat e rinj më të lakuar në media dhe kjo falë pozicionit të nënës së saj në politikën shqiptare.

Vajza e ish deputetes demokrate Majlinda Bregu është zhvendodsur larg Shqipërisë dhe u tha se arsyeja ishin fillimet e studimeve të larta. Ende nuk dihet se çfarë ka zgjedhur të studiojë Kejda, por ajo që duket qartë është se nuk e ka në plan të heqë dorë nga foto provokuese.

Në fotot e fundit në Instastory Kejda ka publikuar një foto pas së cilës disa persona në makinë kanë ngritur gishtat lart, për të “shkatërruar” fotografinë apo në shenjë paqeje, kjo nuk dihet.

Kejda mesa duket e ka marrë me sportivitet dhe e ka publikuar duke shkruar kah saj: Behind the scenes”.