DJALI I ADELINA TAHIRIT FILLON TË ECË/ Kjo pamje do t’jua ëmbëlsojë ditën (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
DJALI I ADELINA TAHIRIT FILLON TË ECË/ Kjo pamje do t’jua ëmbëlsojë ditën (FOTO+VIDEO)

DJALI I ADELINA TAHIRIT FILLON TË ECË/ Kjo pamje do t’jua ëmbëlsojë ditën (FOTO+VIDEO)

Vitin e kaluar këngëtarja shumë e dashur për publikun, Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin Jon. Adelina poston shpesh foto me vogëlushin dhe momentet e tij më të bukura.

Në videon e postuar sot këngëtarja tregon se Joni, ndonëse 7-muajsh ka nisur të ecë nga pak.

Në video vogëlushi shfaqet duke zbritur nga divani dhe më pas qëndron vetë në këmbë duke u përpjekur të ecë.

View this post on Instagram

7 month old 😍 @jonmarkoov

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Kujtojmë që Adelina është e martuar me Serjoza Markov, milionerin maqedonas dhe janë bashkë prej 5 vitesh.