“SI NË PARAJSË”/ Afërdita Dreshaj po kalon një Shën Valentin të paharrueshëm – AlpeGossip
“SI NË PARAJSË”/ Afërdita Dreshaj po kalon një Shën Valentin të paharrueshëm

“SI NË PARAJSË”/ Afërdita Dreshaj po kalon një Shën Valentin të paharrueshëm

Afërdita Dresha po kalon një super Shën Valentin bashkë me partnerin e saj.

Modelja ka publikuar në Insta Story një foto të çiftit të veshur me të bardha dhe i ka bërë një dedikim ku i shkruan:” Gëzuar Shën Valentinin valentini im i përhershëm… të dua shumë”.

Por partneri i saj mesa duket është po aq romantik saqë i ka dhurruar një buqetë me trëndafila rozë. Ajo çfarë shihet është se ka për të qenë një mbremje tepër romantike për “dy pëllumbat” dhe këtë na i aprovon ai qiriu i ndezur krahë trëndafilave… ALPEgossip.al