NGA VEZËT ME NGJYRË DERI TEK URIMET E VEÇANTA/ Vip-at zbulojnë se si i festojnë “Pashkët” (FOTO) – AlpeGossip
NGA VEZËT ME NGJYRË DERI TEK URIMET E VEÇANTA/ Vip-at zbulojnë se si i festojnë “Pashkët” (FOTO)

NGA VEZËT ME NGJYRË DERI TEK URIMET E VEÇANTA/ Vip-at zbulojnë se si i festojnë “Pashkët” (FOTO)

Si për çdo festë edhe ditën e sotme  vip-at kanë zgjedhur nëpërmjet portimeve në “Instagram” të urojne për festën e  pashkëve.

Personazhet e  njohur kanë  publikuar fotove të vezëve duke na zbuluar se si i kanë ngjyrosur dhe më pas kanë zgjedhur të urojn ndjekësit. Nga urimet e thjeshta deri tek ato të gjatat dhe me fjalë të veçanta.

Detaj që bie në sy është se vajzat  e ekranit nuk kan zgjedhur të urojn vetëm në gjuhën shqip por edhe anglisht apo italisht.

Lori Hoxha

Alketa Vejsiu

Arbana Osmani

Fjoralba Ponari

Adrola Dushi

Kejvina Kthella

AlpeNews.al