AS ENCA AS RUENCA/ Ja si e thërret Olti Curri këngëtaren (FOTO) – AlpeGossip
AS ENCA AS RUENCA/  Ja si e thërret Olti Curri këngëtaren (FOTO)

AS ENCA AS RUENCA/ Ja si e thërret Olti Curri këngëtaren (FOTO)

E njohur nga fansat si Enca ndërsa shpesh na ka treguar se e quan veten edhe Influenca bazuar në faktin se është një nga këngëtaret më të përfolura.

Ndoshta ajo vetëquhet Influenca, por këtë herë ka qenë pikërisht blogeri Olti Curri i cili ka vendosur ta quajë në një foto të postuar në Instagram me një epitet që ndoshta nuk do të na kishte shkuar mendja.

“KonferEnca”, shkruan Olti në komentin e tij kurse Enca ka reaguar me disa emoji të qeshurash.

Ja dhe një epitet i ri për “bombën” Enca. Po juve a ju pëlqen?