TRULLOSI FANSAT/ Roza Lati provokon duke nxjerrë gjoksin në plazh (FOTO) – AlpeGossip
TRULLOSI FANSAT/ Roza Lati provokon duke nxjerrë gjoksin në plazh (FOTO)

TRULLOSI FANSAT/ Roza Lati provokon duke nxjerrë gjoksin në plazh (FOTO)

Roza lati njihet për natyrën e saj të çiltër.  Ajo e ka pranuar në instagram ndërhyrjen që ka bërë duke rritur numrin e gjoksit .

Teksa ndodhet me pushime në jug të shqipëris nuk ka nguruar të ekspozoj gjoksin. Roza ka zgjedhur të pozoj me  bikini  të vogla,duke lexuar libër dhe në dorë një gotë verë.

Ajo di gjithmonë të tërheq vëmendje dhe të provokojë ndjekësit. Mund të themi se kësaj rralle  e i ka trullosur të gjithë fansat

Moderatorja duket në super forëm dhe e kujdesur deri në detaje për look-n.