Era Istrefi e fiksuar pas Milano-s/ Zbuloni se cila është arsyeja (FOTO) – AlpeGossip
Era Istrefi e fiksuar pas Milano-s/  Zbuloni se cila është arsyeja (FOTO)

Era Istrefi e fiksuar pas Milano-s/ Zbuloni se cila është arsyeja (FOTO)

Normalisht që kur flasim për vajzat seksi të showbizz-it, moda dhe aparenca e tyre janë dy terma të pashmangshëm dhe me shumë peshë në jetën e tyre.

Po kur bie fjala për aksesorë dhe veshje të modës së fundit e ku tjetër se në qytetin e Milanos, i cili njihet për dyqanet e kompanive më të famshme të lukut, mund të blesh veshjet dhe aksesorët më trendi?

Edhe Era Istrefi mesa duket së fundmi ka menduar të bëjë pak shopping në Milano dhe në Instastory ka postuar momentet nga vizita e saj në “Piazza del Duomo”.

Disa produkte të markës “Prada” dhe Era Istrefi ka treguar në Instastory blerjet e saj më të reja në Milano.

Po për ju cili është qyteti ku mund të blesh aksesorët dhe veshjet më cilësore të modës së fundit?