ERMALI POSTON VIDEON NGA DASMA/ Ami kërcen gjithë SHARM pranë tij – AlpeGossip
ERMALI POSTON VIDEON NGA DASMA/ Ami kërcen gjithë SHARM pranë tij

ERMALI POSTON VIDEON NGA DASMA/ Ami kërcen gjithë SHARM pranë tij

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska nuk mund të mungonin në dasmën e Sarës dhe Ledionit, ka qenë Ermali i pari që ka ndarë foto në rrjetet sociale me miqtë e tij.

Sigruisht që Ami di të jetë gjithmon e kuruar deri në detaje dhe kaq e ëmbël ,çifti ka postuar një video ku shihen të      buzëqeshur krahë njëri tjetrit.

E veshur me fustan të kuqe dhe Ermali me kostum srioz mund të themi se shkëlqejn të dy.

 

Happy For Life…

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on