“FILLOVE TË ZHVISHESH DHE TI”/ Anxhela Peristeri i kthehet fansit: Kam fillaur… (FOTO) – AlpeGossip
“FILLOVE TË ZHVISHESH DHE TI”/ Anxhela Peristeri i kthehet fansit: Kam fillaur… (FOTO)

“FILLOVE TË ZHVISHESH DHE TI”/ Anxhela Peristeri i kthehet fansit: Kam fillaur… (FOTO)

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, e cila këtë vit do të jetë pjesë e jurisë shqiptare të “Eurovisionit”, ndau disa orë më parë me ndjekësit në Instagram këngën e saj më të fundit “Maraz”.

Mirëpo, në videon e publikuar, vëmendjen e këngëtares e mori komenti i një ndjekësi.

“Fillove dhe ti me u zh.vesh dhe përdridh prap.anicën.”- i shkruante ndjekësi.

“Faktikisht kam filluar që 17 vjet më përpara po ndoshta s’e ke vënë re.”- i kthehet këngëtarja, të cilit ndjekësi i ka kërkuar falje për komentin.