KOSTUMET SPORTIVE TRENDI ZYRTAR I PRANVERËS/ Vip-at ju tregojnë modelet më must. Nga Gucci... - AlpeGossip
KOSTUMET SPORTIVE TRENDI ZYRTAR I PRANVERËS/ Vip-at ju tregojnë modelet më must. Nga Gucci…

KOSTUMET SPORTIVE TRENDI ZYRTAR I PRANVERËS/ Vip-at ju tregojnë modelet më must. Nga Gucci…

Mund ta themi me plot bindje se kostumet sportive janë must have i pranverës dhe duket se nuk preferohet vetëm nga femrat por edhe nga meshkujt.

Meshkujt më trendi të showbizit shqiptar nuk aknë nguruar të zgjedhin një kostum sportiv dhe jo vetëm në fundjav por edhe për dalje televizve apo klipet.

Së fundmi kostumet sportive janë duke bërë namin pasi jo vetëm që janë të rehatshme pro mmund ti kombinojm edhe me veshje serioze apo ti veshim kudu.

Nga Gucci deri tek Fendi ja cilët janë disa nga modelet më “cool” dhe must që zgjodhën vip-at.

Noizy

Getoar Selimi

Capital-T

Mozzik

Alban Ramosaj

AlpeNews.al