Pasi “tërboi” Kosovën, Rita Ora kthehet në Londër dhe i mahnit të gjithë me… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi “tërboi” Kosovën, Rita Ora kthehet në Londër dhe i mahnit të gjithë me… (FOTO)

Pasi “tërboi” Kosovën, Rita Ora kthehet në Londër dhe i mahnit të gjithë me… (FOTO)

Rita Ora ishte padyshim më e përfolura e këtyre ditëve.

Performanca e saj në Prishtinë zgjoi të gjitha mediat anembanë botës, duke shkruar për të. Por jo vetëm kaq, Rita mori një dashuri të pafund nga të gjithë qytetarët kosovarë, të cilët e mirëpritën atë, transmeton Indeksonline.

Por me të kthyer në Londër, Rita ka mahnitur me pamjen e saj, e veshur me një fustan të shkurtë, me shumë ngjyra që e bënte të dukej për mrekulli./