ÇFARË NDODHI? Dikur fjalët më të mira, sot Atdheu ndryshon mendim për Borën: Nuk më tërheq – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Dikur fjalët më të mira, sot Atdheu ndryshon mendim për Borën: Nuk më tërheq

ÇFARË NDODHI? Dikur fjalët më të mira, sot Atdheu ndryshon mendim për Borën: Nuk më tërheq

Atdhe Xharavina ishte i ftuar special në D-Night në Rtv Ora, ku gjatë intervistës u ndal në një pjesë shumë të rëndësishme, thashethemet rreth tij dhe disa vajzave të showbizit, mes tyre dhe Bora Zemani.

Dikur fjalët më të mira, sot Atdheu ndryshon mendim për

I pyetur nëse me Borën do kalonte një darkë miqësore apo pasionante, Atdheu tha se nuk e tërheq moderatorja dhe do donte të mos fliste më për të.

Dikur fjalët më të mira, sot Atdheu ndryshon mendim për

Atdhe Xharavina: Nuk më tërheq dhe në fakt nuk e kam me qejf më të flas në intervista në lidhje me Borën.

Dikur fjalët më të mira, sot Atdheu ndryshon mendim për