“MARTOHU SE LE NAM”/ Xhensila Pere nuk ja përton fansit: Nuk ja kam zënë…(FOTO) – AlpeGossip
“MARTOHU SE LE NAM”/ Xhensila Pere nuk ja përton fansit: Nuk ja kam zënë…(FOTO)

“MARTOHU SE LE NAM”/ Xhensila Pere nuk ja përton fansit: Nuk ja kam zënë…(FOTO)

Ish-banorja e Big Brother dhe ish-missi Xhensila Pere është përfolur gjithmonë për jetën personale dhe për marrëdhëniet e saj.

Së fundmi ajo të gjithë ndjekësve të saj në ‘Instagram’ i ka dhënë mundësinë që t’i bëjnë pyetjet, të cilat dëshirojnë.

Një prej ndjekësve e ka ofenduar teksa i thotë të martohet dhe se i qan hallin mamasë së saj, por Xhensila i është kthyer keq.

“O Xhes ik martohu se le nam, i qaj hallin mamasë tënde sesi ia del me të larë, si të fut në dyshek”, i shkruan komentuesi, ndërkohë që modelja nuk ia ka përtuar aspak.

“Jetoj vetëm dhe jam 100 % e pavarur! Fli i qetë se nuk i kam zënë derën askujt”, i përgjigjet Xhensila.