I KËRKOJNË TË PËRSHKRUAJË TUNËN ME 3 FJALË/ Roberti habit me përgjigjen - AlpeGossip
I KËRKOJNË TË PËRSHKRUAJË TUNËN ME 3 FJALË/ Roberti habit me përgjigjen

I KËRKOJNË TË PËRSHKRUAJË TUNËN ME 3 FJALË/ Roberti habit me përgjigjen

I ftuar në emisionin “Glamour zone”, Robert Berisha ka treguar shumë për jetën e tij private, marrëdhënien me Norën pas ndarjes, marrëdhënien me të vëllain e me Tunën. Roberti u shpreh se pas sherrit të bujshëm, me Tunën nuk flet më ndërsa me Patrisin marrëdhënia është shumë e mirë.

“As nuk kemi nevojë të flasim fare me Tunën. Rëndësi ka të jenë mirë me shëndet”, u shpreh Roberti.

I pyetur sesi do e përshkruante Tunën me tre fjalë, këngëtari habiti me përgjigjen duke e nisur me fjalë të mira për artisten.

“E talentuar, e çuditshme, dhe së treti, as për të mirë e as për të keq s’mund t’ja gjej”, u përgjigj Roberti.