MOS E HUMBISNI/ Fatma tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo (FOTO) – AlpeGossip
MOS E HUMBISNI/ Fatma tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo (FOTO)

MOS E HUMBISNI/ Fatma tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo (FOTO)

Fatma Methasani po përjeton ditët më të bukura në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë. Fatma dhe Alfio së shpejti do të bëhen me djalë dhe çifti po presin me padurim.

Ditën e sotme Fatma ka ndarë me fansat një foto të realizuar gjatë pushimeve në plazh, kur ishte në muajin e tretë të shtatzënisë dhe barku i rrumbullakosur bie menjëherë në sy.

Së fundmi Fatma tregoi se shtatzëninë në fillim nuk e ka pasur të lehtë dhe se shqetësimi i vetëm që ka janë kilogramët e tepërt.

Çifti ende nuk e kanë vendosur emrin e bebit sepse nuk bien dakort. Alfio do emër italian ndërsa Fatma emër shqiptar.

E ftuar në “Lart e poshtë”, moderatorja tregoi se çifti do bëjnë edhe një dasmë pas lindjes së djalit.