Mbretëresha e Fitnesit po ‘ngre’ temperaturat në Korenë e ftohtë… (FOTO) – AlpeGossip
Mbretëresha e Fitnesit po ‘ngre’ temperaturat në Korenë e ftohtë… (FOTO)

Mbretëresha e Fitnesit po ‘ngre’ temperaturat në Korenë e ftohtë… (FOTO)

Ajo cilësohet si ‘Mbretëresha e Fitnesit’, ndërsa ka një audiencë spektakolare në Instagram, me plot 2.9 milionë ndjekës.

Nataline Gauvreau nga Kanadaja ka njoftuar mbërritjen e saj në Korenë e Jugut, ku po mbahen Lojërat Olimpike Dimërore.

Prania e 33-vjeçares ka tërhequr vëmendjen dhe ka ‘rritur temperaturat’ në Peyongchangun e ftohtë.

Nataline është bërë e njohur edhe për faktin se refuzoi t’i përgjigjej ngacmimeve të Cristiano Ronaldos, rreth 10 vite më parë.