“ERDHI ME SHPATË NË DORË”/ Dea dhe Kristi kanë diçka për të thënë për Bledi Manen: Dy javë hynte… – AlpeGossip
“ERDHI ME SHPATË NË DORË”/ Dea dhe Kristi kanë diçka për të thënë për Bledi Manen: Dy javë hynte…

“ERDHI ME SHPATË NË DORË”/ Dea dhe Kristi kanë diçka për të thënë për Bledi Manen: Dy javë hynte…

Dea Mishel dhe Krist Aliaj ishin sot në rubrikën ‘N’Trotuar’ në “E Diell”. Edi Manushi i ngacmoi dy ish-finalistët e “Big Brother VIP 2” për të dhënë një mendim për Bledi Manen, si e kanë parë ata brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Dea për Bledin: Dy javë hynte, bënte një sulm dhe ikte

Kristi: U soll keq që në fillim, erdhi me shpatë në dorë ai. Ai na priti keq ne, jo ne atë.