DIVA E MUZIKËS SHQIPTARE FESTON DITËLINDJEN/ Miqtë i bëjnë surprizën e veçantë (VIDEO) – AlpeGossip
DIVA E MUZIKËS SHQIPTARE FESTON DITËLINDJEN/ Miqtë i bëjnë surprizën e veçantë (VIDEO)

DIVA E MUZIKËS SHQIPTARE FESTON DITËLINDJEN/ Miqtë i bëjnë surprizën e veçantë (VIDEO)

Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen e saj dhe i gjithë “Instagram-i” u ngrit në këmbë për të uruar divën e muzikës shqiptare.

Edhe përse mori me qindra urime, i preferuari jonë është ai që këngëtarja i dedikoi vetes, krahas një fotoje kur ishte ende fëmijë.

“Sot jam 20 vjeç dhe jeta më thërret… Sot se si ndihem, si më e rritur, se edhe nxë njeriu me kalimin e kohës” – shkruante këngëtarja krahas fotos.

Ndërkohë që mbrëmjen, Aurela ka zgjedhur ta kalojë me familjarët dhe miqte e zemrës, duke i mbledhur të gjithë bashkë në një tryezë.

Ardit Gjebrea ka zbuluar se surpriza e mbrëmjes ishte pjesëmarrja e kolegut të saj, këngëtarit Aleksandër Gjoka, i cili rrëmbeu mikrofonin dhe performoi disa nga hitet e tij.